O nas
Dyskografia
Kalendarium
Galeria
Filmy

O Jubileuszu 20 - lecia Chóru Capricolium cd.

Dziękujemy za tak liczną obecność na naszym jubileuszu.
Wiele to dla nas znaczy.
Po udanym koncercie odbyło się spotkanie absolwentów chóru z lat 1996-2016 oraz obecnych chórzystów.
Miło nam że zawsze możemy na Was liczyć!

Ostatni koncert, w ramach obchodów naszego jubileuszu odbył się o godzinie 12:00 w Głubczycach. Po występie wszyscy udaliśmy się na pożegnalny obiad, podczas którego spontanicznie wykonalismy utwór Goodbye Sweetheart.

Chcielibyśmy podziękować Chórowi Smilin' faces z Holzminden pod dyrekcją Paula Symanna, chórom z Głubczyc: Cantabile pod dyrekcją Ewy Maleńczyk oraz Licealnemu pod dyrekcja Tadeusza Eckerta, orkiestrze oraz big bandowi z PSM I i II stopnia z Nysy pod kierownictwem Krzysztofa Sali oraz Henryka Weznera wraz z nauczycielami i absolwentami, Prywatnej Szkole Muzyki Rozrywkowej, którą reprezentował na gitarze basowej Szymon Pacholak, za świętowanie razem z nami naszego 20-lecia i za trud włożony w przygotowanie tak trudnego, ale jakże pięknego utworu jakim jest Magnificat.

Dziękujemy serdecznie także prezesom Stowarzyszenia Wspierającego Inicjatywy Artystyczne Capricolium za przygotowanie Jubileuszu i wszystkim osobom, które przyczyniły się, by ta uroczystość mogła się odbyć. Przede wszystkim największe podziękowania składamy naszemu dyrygentowi Adamowi Dziurowskiemu za oddanie serca i czasu temu przedsięwzięciu.

Dziękujemy również absolwentom za przyjęcie zaproszenia i uczczenie naszego wspólnego święta, a także rodzicom chórzystów za pomoc w przygotowaniach tego wydarzenia.

Na koniec dziękujemy Wam drodzy słuchacze za chęć bycia z nami w tych ważnych dla nas dniach oraz za wszystkie miłe opinie i gratulacje.
Capricolium dziękuje z całego serca za tak wspaniały Jubileusz! ❤

Anna Prościak

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Głuchołazach
ul. Bohaterów Warszawy 10, 48-340 Głuchołazy
tel. 77 439 15 69, kom. 793 401 733
sekretariat: sekretariatlo@interia.pl

dyrektor: dyrektorloglucholazy@op.pl

administrator strony: m.kuchna@loglucholazy.pl

mail

Gmail