Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Niepokalanowie trwał  dwa dni od 05 do 06 czerwca 2017). LO "Chrobry" oraz diecezję opolską reprezentowała Ilona Smolka. Poziom był niezwykle wysoki, a uczestnicy znakomicie przygotowani. Jednak czas spędzony u oo. Franciszkanów to nie tylko wysiłek intelektualny, ale też doświadczenie duchowe i spotkania z ciekawymi ludźmi z całego kraju.
Niestety, nie udało mi się znaleźć w gronie najlepszej siódemki spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju, mimo to czuję się w pełni usatysfakcjonowana, że mogłam zajść tak daleko. Cały mój czas spędzony z Pismem Świętym nie polegał tylko i wyłącznie na samej nauce, była to niesamowita przygoda, która otworzyła moje serce na ludzi i relacje z Panem Bogiem, a nagrodą za poświęcony czas był sam Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Jestem pewna, że spróbuję swoich sił ponownie za rok - Ilona Smolka.
Finaliści otrzymali atrakcyjne nagrody: pielgrzymki zagraniczne oraz indeksy na uczelnie wyższe. Jak zapewnianiali organizatorzy: wszyscy którzy dostali się na ten etap są już zwycięzcami.

Gratulacje!

capric
gmina glucholazy
logonews3a
stowarzyszenie
muks chrobry basket glucholazy
szkolne biuro pomocy ucz
UO
pwsz
kuratorium
men
oke.wroc
cke
ipn
ewd
O szkole
aktualnosci
Chór Capricolium
Galeria
Plan

Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego w Głuchołazach
w Zespole Szkół w Głuchołazach
ul. Kolonia Kaszubska 2,
48-340 Głuchołazy
tel. 77 439 14 62; 77 439 13 48
sekretariat: zsglucholazy@wodip.opole.pl

administrator strony: m.kuchna@loglucholazy.pl

mail

Gmail